Jak znaleźć tanie ubezpieczenie SR22 w Kalifornii

21 maja 2021

Posiadanie pojazdu wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Przed zakupem pojazdu, właściciele samochodów muszą spełnić określone wymagania, aby udowodnić swoje kwalifikacje do posiadania samochodu. Zazwyczaj te wymagania i obowiązki są ustanowione w celu ochrony cywilów na drodze, w tym Ciebie. W przypadku wykroczeń i wypadków, warto rozważyć ubezpieczenie SR22.

Co to jest ubezpieczenie SR22 i dlaczego jest mi potrzebne?

Zasadniczo, ubezpieczenie SR22, SR-22 lub SR 22 jest certyfikatem ubezpieczeniowym, który potwierdza istnienie ubezpieczenia Twojego samochodu. Zasadniczo, ubezpieczenie to potwierdza, że spełniłeś wymagania dotyczące ubezpieczenia samochodu w Twoim stanie lub kraju.

samochód

Niektóre miejsca na całym świecie może odnosić się SR22 ubezpieczenia inaczej, ale wszystkie one odnoszą się do tej samej definicji. W Kalifornii, SR22 California ubezpieczenia mogą być przetwarzane przez firmę ubezpieczeniową auto i California Department of Motor Vehicles (DMV).

Mimo, że nazywa się SR22 ubezpieczenia, należy pamiętać, że nie jest to polisa ubezpieczeniowa, ale raczej formularz zarejestrowany w stanie. Z SR22 formularza ubezpieczenia, Twoja firma ubezpieczeniowa poświadcza, że jesteś finansowo odpowiedzialny za wszelkie nieszczęścia, i że jesteś utrzymanie pokrycia. Zazwyczaj, jesteś zobowiązany do uzyskania ubezpieczenia SR22 z powodu następujących zdarzeń:

  • Lekkomyślna jazda
  • Jazda pod wpływem (DUI)
  • Jazda z zawieszonym prawem jazdy
  • Jazda bez ubezpieczenia
  • Wypadki z winy kierowcy.

Oszczędność na kosztach ubezpieczenia SR22

Podczas gdy uzyskanie ubezpieczenia SR22 bez żadnych naruszeń jest stosunkowo tańsze, stawki skaczą do $1,300 i więcej, jeśli złożyłeś je z naruszeniem. Średnia stawka ubezpieczenia SR22 w Kalifornii wynosi $1,783.

Aby otrzymać pełną zgodność z wymogami ubezpieczeniowymi, zachęca się do płacenia za pełne pokrycie. Ponieważ kierowcy z wykroczeniami potrzebują większego pokrycia, będą musieli zapłacić więcej niż jednorazowa opłata za złożenie wniosku w wysokości 25 dolarów, którą pobiera większość stanów i regionów.

Aby pomóc Ci wrócić na drogę bezpiecznie, to mądrzejszy szukać taniego SR22 ubezpieczenia Kalifornia z pomocą tych wskazówek:

 

  • Dowiedz się wszystkiego o SR22

 

Spenders powinny zawsze kształcić się przed każdym znaczącym zakupie, aby zmaksymalizować wartość dla pieniędzy. Przed znalezieniem jakichkolwiek tanich dostawców ubezpieczeń SR22, upewnij się, że nie tylko zapoznać się, ale w pełni zrozumieć wymagania, zasady i polityki tego procesu. Jeśli jesteś w Kalifornii, DMV może edukować o tym, jak działa proces składania wniosku, jak spełnić minimalne wymagania pokrycia w zależności od przypadku, i więcej informacji na temat uzyskania SR22 w swoim stanie.

 

  • Alert Your Auto Insurance Company

 

W przypadku, gdy Twoja firma ubezpieczeniowa nie jest świadoma Twojego planu posiadania ubezpieczenia SR22, poinformowanie jej o tym może przynieść korzyści dla Twojej taniej podróży łowieckiej SR22. Wiele agencji ubezpieczeniowych auto również pokryć SR22 ubezpieczenie być uzupełnione do istniejącej polityki.

Dodanie SR22 do aktualnej polisy ubezpieczeniowej ma zarówno plusy jak i minusy. Po jaśniejszej stronie, agent ubezpieczeniowy może zająć się papierkową robotą, ale za dodatkową opłatą. Posiadanie ubezpieczenia u tego samego ubezpieczyciela oferuje również wygodę. Z drugiej strony, można znaleźć tańsze opcje, jeśli spojrzeć poza pudełko.

 

  • Porównaj oferty dostępne w Twojej lokalizacji

 

Kiedy już zdecydujesz się na oddzielną ścieżkę ubezpieczenia SR22 od swojej firmy ubezpieczeniowej, następne polowanie powinno skupić się na niedrogich opcjach w pobliżu Twojej lokalizacji, aby zapewnić większą dostępność i upewnić się, że postępujesz zgodnie z odpowiednimi przepisami stanowymi. Aby zobaczyć dostawców ubezpieczeń SR22 w Twojej okolicy, możesz poszukać ich w Yellow Pages, lub odwiedzić różne strony internetowe porównujące ceny ubezpieczeń w zależności od lokalizacji.

Jak każdy inny rodzaj rynku, agencja ubezpieczeniowa również doświadcza wahań. Jeśli nie spieszy Ci się bardzo, obserwowanie rynku i poszukiwanie lepszych ofert ubezpieczeniowych jest również korzystne dla oszczędności.

 

  • Dokonaj zmian w swojej polisie

 

Dla osób z wbudowanym SR22 do ich istniejących polityk, obniżenie ogólnych stawek ubezpieczeniowych jest najważniejsze. Podczas gdy większość z nich upuszcza swoje kompleksowe pokrycie, aby znacznie obniżyć swoje stawki ubezpieczeniowe, innym sposobem jest rozważenie podniesienia udziału własnego.

Jeśli zwiększenie udziału własnego nie brzmi dla Ciebie dobrze, możesz również zdecydować się na zmniejszenie limitów odpowiedzialności za szkody majątkowe, lub zmniejszyć kwotę pokrycia odpowiedzialności za obrażenia ciała.

 

  • Wyciągnięta lekcja: Unikaj błędów za kierownicą ponownie

 

Na koniec, ale co najważniejsze, posiadanie odpowiedzialności i uczciwości obniży Twoje składki ubezpieczeniowe na dłuższą metę i zmniejszy obciążenie nawet przy zapisywaniu się na SR22. Ponieważ większość osób uzyskujących ubezpieczenie SR22 to osoby związane z lekkomyślną jazdą, kierowcy powinni zachować większą ostrożność i odpowiedzialność.

Wnioski

Nieszczęśliwe wypadki na drodze są zawsze możliwe, dlatego właściciele pojazdów muszą zapewnić sobie plan działania, który będą mogli wykonać, gdy niespodziewanie spotkają się z takimi wypadkami. Dzięki ubezpieczeniu SR22 można przywrócić swoje uprawnienia do prowadzenia pojazdów po niefortunnych zdarzeniach, ale trzeba zapłacić za to pewną cenę. Poprzez znalezienie taniego ubezpieczenia SR22 dostępnego w Twojej okolicy, nie będziesz musiał płacić najdroższego ubezpieczenia, jednocześnie gwarantując sobie ochronę ubezpieczeniową.

Dowiedz się więcej na http://detailingobsessed.pl/

image

Szymon Wyszyński

Redakcja zlomanczuk.com.pl